Paceļamo un bīdāmo konstrukciju sistēma (ALT SL160) Rīgā, Daugavpilī, Latvijā

Par mumsAlumīnija konstrukcijas › Paceļamo un bīdāmo konstrukciju sistēma

Paceļamo un bīdāmo konstrukciju ražošana

Sistēmas ALT SL160 funkcionalitāti nodrošina atvēršanas veids – atverot vērtnes neaizņem iekšējo telpu, atbrīvojot lielu atvērumu, kas ļauj savienot vairākas telpas, vai telpu ar terasi.

sl160_offc

Sistēma sniedz plašas iespējas arhitektiem un dizaineriem, projektējot lielas sienas atveres – siltās paceļamās un bīdāmās konstrukcijas var aizstāt sienu, tām ir augsta aizsardzības pakāpe pret iespiešanos, uzlabojas dzīvojamo telpu apgaismojums un ietaupa izmantojamo platību.

Pirmkārt, sistēma ALT SL160 dos iespēju izgatavot siltumizolētas logu un durvju konstrukcijas ar vienu vai vairākām aktīvajām vērtnēm, kā arī žalūzijas vai noblīvētas vērtnes.

Goodwin.lv

Paceļamo un bīdāmo sistēmu ražošana

Goodwin.lv

Paceļamo un bīdāmo sistēmu īpašības

Sistemātiska putuplasta ieliktņu izmantošana ļauj sasniegt augstu veiktspēju siltumtehnikā 1 W/m²С˚ līmenī un nodrošināt, ka ALT SL160 konstrukciju siltumizolācijas raksturlielumi nav zemāki par labākajiem Eiropas analogiem.

Ņemot vērā iespēju uzstādīt iekšējos un ārējos vērtņu pastiprinājumus, vērtņu maksimālie izmēri var sasniegt 3,4 m augstumu un 3,2 m platumu. Sistēmā iespējams izmantot smagus stikla pakešu logus līdz 50 mm biezumā, vadotne ir izgatavota no kvalitatīva nerūsējošā tērauda, kas nodrošina līdz 400kg smagu lapu vienmērīgu slīdēšanu.

Goodwin.lv

Paceļamo un bīdāmo sistēmu priekšrocības

Sistēmā tiek izmantoti īpaši izstrādāti blīvējuma un butaforiski elementi, kas ļauj izturēt nelabvēlīgus laikapstākļus, uzticami pasargājot telpas no vēja, mitruma un trokšņa. Klientu ērtībām un izvēles ērtībai komponenti tiek apvienoti vairākos verandas komplektos.

Goodwin.lv

Saņemt konsultāciju

Kontaktinformācija

E-pasts

info@goodwin.lv

Atrašanās vieta

Višķu iela 17, Daugavpils, LV-5410 (Google Maps & Waze)

    Noklikšķinot uz "Nosūtīt" Jūs piekrītat personas datu apstrādei.