Siltumizolētā profilu sērija (ALT W62) Rīgā, Daugavpilī, Latvijā

Par mumsAlumīnija konstrukcijas › Siltumizolētā profilu sērija

Konstrukciju ražošana no siltumizolēto profilu sērijas (ALT W62)

Siltumizolētā ALT W62 profilu sērija ir paredzēta karkasa stiklojumam. Šīs sistēmas montāžas dziļums ir 62 mm. Šāds uzstādīšanas dziļums nepieciešams dažādas sarežģītības pakāpes un dažādu formu vitrāžu, durvju un logu konstrukciju izgatavošanai. Visiem šādiem izstrādājumiem jāatbilst skaņas izolācijas un siltumizolācijas prasībām.

w62-a1

Termiski izolētās ALT W62 profilu sistēmas pamatā ir kompozītprofili, kas ietver divus alumīnija profilus. Tos savā starpā savieno divi elementi, kas izgatavoti no poliamīda, kas pastiprināts ar stiklšķiedru. Divu dažādu materiālu apvienošana vienā veselumā nodrošina to, ka no tiem izgatavotajiem siltumizolētajiem profiliem būs lieliski mezglu savienojumi un statiskās īpašības.

Profili, kas pieder ALTW62 sērijai, ir universāla kompleksa sistēma ar milzīgu skaitu pozitīvu iezīmju. Un tas ir dažādu veidu produktu ražošanas pamats.

Goodwin.lv

Konstrukciju izgatavošana no siltumizolēto profilu sērijas

Izmantojot siltumizolēto ALTW62 profilu sēriju, varat izveidot:

Termiski izolētās ALT W62 profilu sērijas priekšrocības:
ilgs kalpošanas laiks | augsta izturības pakāpe | izturība pret korozijas procesu rašanos | pielietošanas iespēja dažādās klimatiskajās zonās | plašs krāsu klāsts | atvēršanas metodes izvēle | ugunsdrošība un vides aizsardzība.

Goodwin.lv

Saņemt konsultāciju

Kontaktinformācija

E-pasts

info@goodwin.lv

Atrašanās vieta

Višķu iela 17, Daugavpils, LV-5410 (Google Maps & Waze)

    Noklikšķinot uz "Nosūtīt" Jūs piekrītat personas datu apstrādei.