Rullo žalūzijas Rīgā, Daugavpilī, Latvijā

Par mumsŽalūzijas › Rullo žalūzijas

Pasūtiet rullotās žalūzijas

Rullo kasešu sistema 13

Klasiskie rullo žalūzijas ir mūsdienīgs, viegli uzstādāms un daudzpusīgs logu aizkaru veids. Piemērots visu veidu plastmasas logiem. Atverot logu vai ventilācijas atveri, rullo slēģu audums ar speciālu vadotņu palīdzību paliek piespiests pret stiklu. Audums ir ietīts rullītī uz caurules, kas paslēpts zem kasetes.

Klasiskie rullo žalūzijas sastāv no alumīnija caurules, alumīnija kasetes, metāla vai plastmasas turētājiem, apakšējā profila, vadības mehānisma un auduma. Ķēdes piedziņa.

Pieejami dekoratīvie audumi – vienkrāsaini, ar ornamentiem, pilnībā aptumšojoši, un speciāli audumi – saules starus atstarojoši, tumšāki, caurspīdīgi audumi jeb tos sauc par sietu.

Rullo žalūziju sistēmas

Kasešu sistēma (standarta kasete ar sliedēm) plastmasas logiem

Sistēma ir piestiprināta pie plastmasas loga rāmja. Audums ir ietīts rullītī uz caurules, kas paslēpta zem kasetes. Atverot logu vai loga vērtni, rullo slēģu audums paliek nospiests pret stiklu ar speciālu vadotņu palīdzību.

Mini 19
Paredzēts lieliem biroja logiem, arī dzīvojamām telpām un guļamistabām. Aizņem minimālu vietu virs loga. Sistēma apvienota ar aizkaru stangas un tillu. Stiprināšana loga atvērumā vai virs atverei, pie sienas.

Classic 30
Sistēma bez kasetes, atvērts rullis. 30 mm diametrs caurulei, uz kuras uztīts audums. Notur biezu, smagu audumu. Der standarta logiem. Iespējama montāža uz loga rāmja, atvērumā, pie sienas virs loga ailes.

Classic 30 (CASSETTE)
Sistēma no kasetes, slēgta ruļļa bez vadotnēm ar zemāku profilu auduma svēršanai. 30 mm diametrs caurulei, uz kuras uztīts audums. Notur biezu, smagu audumu. Iespējama montāža atverē, pie sienas virs loga atvēruma.

Classic 42
Sistēma bez kasetes, atvērts rullis. 42 mm diametrs caurulei, uz kuras uztīts audums. Notur biezu, smagu audumu. Der standarta logiem. Iespējama montāža uz loga rāmja, atvērumā, pie sienas virs loga ailes.

Jumta logiem

Tiem, kam ir uzstādīti jumta logi, piedāvājam brīnišķīgu risinājumu, kas nodrošina aizsardzību no intensīvas saules gaismas un regulē temperatūru mājā. Rullo žalūzijas jumta logiem ir ne tikai estētika, bet arī komforts. Rullo žalūzijas izvēlamies atkarībā no jumta logu ražotāja un veida. Turklāt plašā audumu izvēle garantē iespēju nemanāmi apvienot rullo žalūzijas ar individuālo mājas stilu.

Uzstādot rullo žalūzijas uz slīpiem logiem, izmantojam atsperu mehānismu un vadotnes, kas nofiksē audumu vēlamajā pozīcijā un palīdz izvairīties no spraugām sānos, lai, aizverot rullīšus, telpās gandrīz neiekļūtu gaisma.

Goodwin.lv

Rullo žalūziju audumi

Plaša dažādu veidu audumu izvēle:

SCREEN žalūziju galvenā priekšrocība ir telpas aizsardzība no saules gaismas un vienlaikus saglabājot loga caurspīdīgumu un redzamību. Atkarībā no izmantotā materiāla blīvuma tas ļauj izvēlēties telpā ienākošās gaismas daudzumu.

SCREEN materiālus var izmantot gandrīz visu veidu rullo žalūzijās. Novērš staru atspīdumu parādīšanos televizora vai datora ekrānā. Ideāli piemērots birojiem, darba telpām, istabām.

Goodwin.lv

Rullotās Žalūzijas

Goodwin.lv

Saņemt konsultāciju

Kontaktinformācija

Žalūziju veikals-salons

Alejas iela 99, Daugavpils, LV-5401 (Google Maps & Waze)

    Noklikšķinot uz "Nosūtīt" Jūs piekrītat personas datu apstrādei.