Markīzes Rīgā, Daugavpilī, Latvijā

Par mumsNojumes un jumti › Markīzes

Terases markīzes

markizes-about-1

Terases nojumes tiek izmantotas lielu logu un balkonu nosegšanai, un tās izceļas ar izturīgu konstrukciju. Markīzes ir lieliski piemērotas ne tikai kafejnīcām un restorāniem, bet arī privātmāju terasēm un nosedzošiem balkoniem.

Piedāvājam šādus terases markīžu risinājumus:
SUNNA | APOLLO | HELIOS

Goodwin.lv

Terases markīzes SUNNA

Īpaši izturīgā SUNNA markīze ir elegances un spēka kombinācija. SUNNA nojume ir ideāls risinājums lielām terasēm un komerciāliem īpašumiem. Šī nojume ir lieliski piemērota kafejnīcas telpai, kā arī aizsargā privātu terasi gan no saules gaismas, gan no ziņkārīgo skatieniem.

Goodwin.lv

Terases markīzes SUNNA raksturojums

Goodwin.lv

Terases markīzes APOLLO

APOLLO puskasešu terases nojumes izceļas ar izturību un izsmalcinātu dizainu. Konstrukcijas detaļas izgatavotas no speciāla alumīnija sakausējuma, un mehānismu pulverkrāsojums garantē vienmērīgu un stabilu aizsargpārklājumu uz to virsmas. Pieejamās dizaina krāsas, no kurām izvēlēties: balta, sudraba, brūna, antracīta.

Markīze ir viegli uzstādāma, un sānu sliedēs iebūvētā noteka atvieglo tās turpmāko apkopi. Papildaprīkojumā pieejams vēja sensors nodrošinās nojumes drošību vējainās dienās.

Goodwin.lv

Terases markīzes APOLLO raksturojums

Goodwin.lv

Terases markīzes HELIOS

Terases nojumes HELIOS ir uzticama saules kontroles sistēma tiem, kas dod priekšroku izturībai. Šo īpaši izturīgo kasešu tentu var uzstādīt gan aizsargātās, gan neaizsargātās vietās. Kasete aizsargā audumu no lietus, sniega un netīrumiem.

HELIOS nojume lepojas ar daudzām priekšrocībām, tostarp aizsardzību pret saules stariem, kas atrodas zemu virs horizonta, pateicoties elegantai viļņveida tekstila lambrekei nojumes priekšpusē. Papildaprīkojumā pieejams vēja sensors nodrošinās nojumes drošību vējainās dienās.

Goodwin.lv

Terases markīzes HELIOS raksturojums

Plašs piederumu klāsts (motors ar avārijas atvēršanas funkciju, tālvadības pults, vēja sensors).

Goodwin.lv

Saņemt konsultāciju

Kontaktinformācija

E-pasts

info@goodwin.lv

Atrašanās vieta

Višķu iela 17, Daugavpils, LV-5410 (Google Maps & Waze)

    Noklikšķinot uz "Nosūtīt" Jūs piekrītat personas datu apstrādei.