Diena - Nakts žalūzijas Rīgā, Daugavpilī, Latvijā

Par mumsŽalūzijas › Diena – Nakts žalūzijas

Pasūtiet žalūzijas Diena - Nakts

diena-nakts-kassesu-6

Rullo žalūzijas DIENA-NAKTS ir funkcionāla alternatīva dienas un nakts aizkariem. Gaišo un tumšo svītru audums ļauj regulēt apgaismojuma intensitātes līmeni telpās. Šāda veida rullo žalūzijas ir izgatavotas no speciāla dubulta auduma: divas ZEBRA auduma kārtas var radīt krēslas efektu, nodrošināt telpā pilnīgu tumsu vai, gluži pretēji, piepildīt to ar gaismu, kad rullo žalūzijas ir nostiprinātas paceltajā pozīcijā.

Rullo žalūzijas DIENA-NAKTS var piestiprināt pie plastmasas loga rāmja, nišās, piestiprināt pie griestiem vai sienas, vai piestiprināt pie nišas, griestiem vai sienas. Viegli piestiprināms pie jebkura loga.

Goodwin.lv

Žalūziju sistēmas diena - nakts

DN Kasešu sistēma
(standarta kasete ar sliedēm) Sistēma ir piestiprināta pie plastmasas loga rāmja. Audums ir ietīts rullītī uz caurules, kas paslēpta zem kasetes.

DN Classic 19
Sistēma bez kasetes, atvērts rullis. 19 mm diametrs caurulei, uz kuras uztīts audums. Notur līdz mazam izmēram. Der standarta logiem. Iespējama montāža atverē, pie sienas virs loga atvēruma.

DN Classic 30
Sistēma bez kasetes, atvērts rullis. 30 mm diametrs caurulei, uz kuras uztīts audums. Notur biezu, smagu audumu. Der standarta logiem. Iespējama montāža uz loga rāmja, atvērumā, pie sienas virs loga ailes.

DN Classic 30 (CASSETTE)

Sistēma no kasetes, slēgta ruļļa bez vadotnēm ar zemāku profilu auduma svēršanai. 30 mm diametrs caurulei, uz kuras uztīts audums. Notur biezu, smagu audumu. Iespējama montāža atverē, pie sienas virs loga atvēruma.

DN Classic 42

Sistēma bez kasetes, atvērts rullis. 42 mm diametrs caurulei, uz kuras uztīts audums. Notur biezu, smagu audumu. Der standarta logiem. Iespējama montāža uz loga rāmja, atvērumā, pie sienas virs loga ailes.

Goodwin.lv

Rullo žalūzijas Diena-Nakts

Goodwin.lv

Saņemt konsultāciju

Kontaktinformācija

Žalūziju veikals-salons

Alejas iela 99, Daugavpils, LV-5401 (Google Maps & Waze)

    Noklikšķinot uz "Nosūtīt" Jūs piekrītat personas datu apstrādei.