Koka horizontālās žalūzijas


Koka horizontālās žalūzijas -Dabiskais siltums un unikāls, smalka koka tekstūra, krāsu paletes bagātība un grezns ārējais izskats, viss - šis krāšņums dāvina mums koka žalūzijas, kas izgatavotas no dabīgā koka. Izstrādājums ir pārklāts ar laku, tāpēc izstrādājumam ir dabīgs koka veids.

Koka žalūzijas padara modernus interjerus – siltākus un omulīgākus. Tos var izmantot kombinācijā ar portjeriem, kā arī kā patstāvīgu elementu interjerā. Šādas žalūzijas būs brīnišķīgs kabineta rotājums. Koka žalūzijas radīs neatkārtojamu darbvietas stilu, piešķirs interjeram izsmalcinātu un cēlu izskatu.

Koka žalūziju lameles izgatavo no speciāliem koka sugām, kurus pēc tam rūpīgi slīpē un sedz ar aizsarglakas kārtu, kas traucē lamešu izdegšanu un deformāciju. Koka horizontālo žalūziju izgatavošanai izmanto dažāda platuma lameles.

Koka žalūziju kopšana ir minimāla, parasti tā ir tīrīšana ar mitru sūkli bez jebkādas ķīmijas. Var arī kārtīgi putekļot uz minimālā jaudas līmeņa.

Uzstāda uz stikla, uz rāmja, ailā.

Kā pareizāk veikt mērīšanu?

Kvalitatīvam mērījumam nepieciešams izsaukt meistaru, kurš veiks pareizo mērījumu, apskatīs visas iespējamās nianses un turpmāk uzstādīs žalūzijas.

Bet, ja jūs tomēr vēlaties paši, pēc kāda laika mēs pievienosim instrukcijas jūsu ērtībāi.