Aizsargžalūzijas


Aizsargžalūzijas - nodrošina drošu aizsardzību pret nesankcionētu iekļūšanu. Žalūziju konstrukcija ir pietiekami vienkārša, pamatsastāvdaļas tajā ir tikai četras: audekls, vadmalas, kārba ar vārpstu un vadības mehānisms. Darbības princips ir arī ļoti vienkāršs – audekls ir piestiprinātss pie vārpsta un virzās augšup un lejup pa vadlīniju, izmantojot vadības mehānismu. Turklāt lameles ir kustīgas attiecībā pret viens otru ārpus vadmalām, kas ļauj audeklam vienkārši uztīties uz vārpstas, kas aizsegta ar dekoratīvo kārbu.

Galvenais materiāls, no kura izgatavo sistēmas, ir alumīnijs. Šis materiāls ir izturīgs pret atmosfēras ietekmi, ekoloģisks. Īpašas kopšanas šīs sistēmas neprasa. Vadības mehānismi ir divos galvenos veidos – rokas un automātisks. Izņemot šos pamatelementus, aizsargžalūzijas var nokomplektēt arī ar citiem vadības un aizsardzības elementiem – защелкиsprūdi, slēdzi ar atslēgu, bloķēšanas ierīci, vadības rokturi, slēdzi, tālvadības pulti un tā tālāk.

Kā arī aizsargžalūzijas logos nodrošina komforta vēsumu karstās dienās, aizkaru, mēbeļu un paklāju no izdegšanas saules staru ietekmes aizsardzību.

Žalūziju montāžas pamatvarianti iedalās trīs kategorijās – iekšpusē/ārpusē, ailā vai внакладку, ar kārbu iekšā vai ārā.

Kā pareizāk veikt mērīšanu?

Kvalitatīvam mērījumam nepieciešams izsaukt meistaru, kurš veiks pareizo mērījumu, apskatīs visas iespējamās nianses un turpmāk uzstādīs žalūzijas.

Bet, ja jūs tomēr vēlaties paši, pēc kāda laika mēs pievienosim instrukcijas jūsu ērtībāi.