Rullo žalūzijas


Rullo žalūzijas - Vispopulārākais žalūziju veids. Un ne tikai uz loga. Ar kaseti, bez kasetes, ar alumīnija ceļvežiem pa stiklu un ar auklām uz rāmja. Plaša audumu izvēle pēc krāsas gammas un caurspīdīguma. Nakts un tumsas cienītājiem vai telpā ar proektoru, klasē un kabinetos - BlackOut (pilns aptumsums) pēc izvēles.

Rullo žalūzijas uz plastikāta logiem ir funkcionālas, ir ļoti ērtas ekspluatācijā un ir mūsdienīgs loga noformēšanas risinājums. Galvenā priekšrocība ir ļoti ērts un estētiskais veids, lai risinātu aizsardzību pret saules gaismu, kasešu sistēma un logs kopā ir vienu veselums, kad audums ir pacelts в короб, rodas sajūta, ka uz loga rāmja vispār nav nekā.

Šāda tipa žalūzijas izgatavo pēc tekstilrūpniecības tehnoloģijām, un ar speciālajiem antistatiskajiem, putekļainiem un antibakteriāliem piesūcinājumiem tām ir liela priekšrocība. Īpašā tās esamība padara audumus izturīgus pret saules izdegšanu un piesārņojumam. Tīrīšanai jāizmanto sausā suka, nedaudz mitrā lupatiņa vai putekļu sūcējs minimālā jaudas līmenī.

Tos var uzstādīt uz loga rāmja, nostiprināt uz līstēm, ailā, uz sienas.

Kā pareizāk veikt mērīšanu?

Kvalitatīvam mērījumam nepieciešams izsaukt meistaru, kurš veiks pareizo mērījumu, apskatīs visas iespējamās nianses un turpmāk uzstādīs žalūzijas.

Bet, ja jūs tomēr vēlaties paši, pēc kāda laika mēs pievienosim instrukcijas jūsu ērtībāi.