Alumīnija horizontālās žalūzijas


Alumīnija horizontālās žalūzijas - ir visizplatītākas, nevecojoša klasika. Lameļu platumam ir divi izmēri 16 mm, 25 mm. Alumīnija žalūziju lameles ir pārklātas ar ekoloģiski tīru krāsu, kurai ir augsta noturība pret dažādu temperatūru, saules radiācijas un saules staru iedarbību, kā arī horizontālās žalūzijas iztūrīgas pret liecēm. Spīdīgajiem alumīnija lamelēm piemīt brīnišķīga īpašība atstarot gaismu. Optimāla funkcionalitātes, cenas, dekorativitātes un ilgmūžības apvienojums. Vadīšana notiek ar virvi (pacelšana/nolaišana) un stieni (lameļu pagrieziens), vai ķēdes vadība.

Mūsu kolekcijā Jūs varēsiet atrast gan vienkrāsainus, gan arī žalūzijas, kas izgatavotas koka stilā, kā arī perforētās žalūzijas (lai panāktu izkliedēto mīksto gaismu telpā). Kompaktuma, drošības un pieejamības dēļ alumīnija žalūzijas var izrotāt jebkuru telpu – no dzīvojamās istabas līdz birojam, no virtuves līdz bērnu vai guļamistabai. Un viņu mitrumizturība ļauj tos izmantot pat vannas istabā.

Vienkāršība kopšanai un ekspluatācijai ir neapstrīdama alumīnija horizontālo žalūziju priekšrocība. Horizontālajām žalūzijām nav nepieciešama īpaša aprūpe. Viss, kas nepieciešams, ir regulāra putekļu izņemšana ar putekļsūcēju vai mīksto suku. Ar nopietnāku piesārņojumu pietiek mitru lupatu.

Brīvas, bez fiksācijas, žalūzijas uzstāda starp stikliem, uz plastmasas vai koka logiem. Vadība ar stieni vai virvi.
Žalūzijas uzstādītas uz loga rāmja ar ceļvežiem auklas veidā. Piemēroti montāžai uz plastmasas loga ar augšējo atvērumu.

Kā pareizāk veikt mērīšanu?

Kvalitatīvam mērījumam nepieciešams izsaukt meistaru, kurš veiks pareizo mērījumu, apskatīs visas iespējamās nianses un turpmāk uzstādīs žalūzijas.

Bet, ja jūs tomēr vēlaties paši, pēc kāda laika mēs pievienosim instrukcijas jūsu ērtībāi.