Plisētie moskītu tīkli


Plisētie moskītu tīkli - tīkli ar plisētu audumu parādījās tirgū netik sen. Izdomājuši tos speciāli tādiem ailām, kurās nav iespējams vai vienkārši nelietderīgi ievietot parasto tīklu. Veiksmīgs izpildījuma un praktiskuma apvienojums.

Plisēto tīklu fiksē reizi uz visu laiku, pārvietojoties un izvirzoties pēc harmonikas principa. Šis mehānisms ir ērts un praktisks. Izvērstā veidā tas droši aizsargā logu vai durvis no putekļiem un kukaiņiem. Savāktajā – aizņem vismaz vietas.

Šos moskītu tīklu var uzstādīt dažādos PVC, koka un metāla ailu veidos. Plisētais tīkls ir ļoti universāls, kas ļauj to izmantot: durvju ailām, mansarda logiem, terasēm un lapenēm.

Ideāli uzstādīta komplektā ar alumīnija bīdāmajām konstrukcijām

Tīklu konstrukcija paredz iespēju pārsegt pietiekami lielas ailas. Moskītu tīkls cieši piekļaujas ailām, netraucē logu, durvju, bīdāmo konstrukciju, lapeņu, terases, logu verandās, balkonos un lodžijās atvēršanu.

Visbiežāk sastopamas krāsas – balta un tumši brūna, bet pēc jūsu vēlēšanās rāmi var nokrāsot jebkurā krāsā pēc kataloga. RAL.


Iespējamie atvēršanas veidi

Vertikālā atvēršana
Parasti izmanto logiem vai šauru ailām.

Horizontālā atvēršana
Tā ir visefektīvākā sistēma plašiem logiem un mazajām durvīm.

Divvērtņu modelis
Šī sistēma tiek izmantota galvenokārt bīdāmām durvju sistēmām vai platām durvīm. Vērtnes ir savienotas ar magnētisko joslu.